Profile
Name in home country:
Матвеев Юрий Игоревич
Date of birth/Age:
May 31, 1996 (27)
Citizenship:
Russia
Residence:
Moskau
Club:
Unknown
Record of all refereed matches 2023/2024
The result is either the total result or the result of a selected season.
2. Division A (Phase 1)
Matchday | Date | Home team | Away team | Result | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
23/24 | |||||||||||||||||
5 | Aug 12, 2023 | M. Lipetsk | Tekstilshchik | 1:1 | 7 | - | - | - | |||||||||
11 | Sep 23, 2023 | Chertanovo | Rodina 2 Moscow | 0:0 | 2 | - | - | - |
2. Division A (Phase 2)
Matchday | Date | Home team | Away team | Result | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
23/24 | |||||||||||||||||
2 | Mar 9, 2024 | FK Kaluga | Avangard Kursk | 0:1 | 3 | - | - | - | |||||||||
5 | Mar 30, 2024 | Khimik Dzer. | Tekstilshchik | 0:0 | 9 | - | - | - | |||||||||
9 | Apr 20, 2024 | S. Kostroma | Mashuk-KMV | 1:0 | - | - | - | - | |||||||||
11 | Apr 28, 2024 | Volga Uljanovsk | Irtysh Omsk | 4:0 | 3 | - | - | 1 | |||||||||
14 | May 15, 2024 | Chelyabinsk | Novosibirsk | 1:1 | 2 | - | - | - |
Russian Cup
Matchday | Date | Home team | Away team | Result | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
23/24 | |||||||||||||||||
Second Round | Aug 23, 2023 | SKA Rostov | Chaika Pes. | 2:1 | 7 | - | - | - | |||||||||
Third Round | Sep 13, 2023 | Rotor Volgograd | Legion | 3:0 | 2 | - | - | - | |||||||||
Fifth Round | Oct 18, 2023 | Neftekhimik | Forte Taganrog | 0:2 | 2 | - | - | - |
Second League Division B Gruppe 1 (-2023)
Matchday | Date | Home team | Away team | Result | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
23/24 | |||||||||||||||||
22 | Nov 25, 2023 | Druzhba Maikop (2.) | Mashuk-KMV (1.) | 0:5 | 6 | - | - | - |
Second League Division B Gruppe 2 (-2023)
Matchday | Date | Home team | Away team | Result | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
23/24 | |||||||||||||||||
1 | Jul 22, 2023 | Baltika-BFU (7.) | Electron (17.) | 2:0 | 1 | - | - | - |
Second League Division B Gruppe 3 (-2023)
Matchday | Date | Home team | Away team | Result | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
23/24 | |||||||||||||||||
7 | Sep 2, 2023 | Dinamo Vlad. (3.) | Khimki 2 (15.) | 2:1 | 5 | - | - | 1 | |||||||||
17 | Nov 12, 2023 | Zenit Penza (9.) | FK Kaluga (1.) | 0:5 | 5 | - | - | - |